BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Veranda

Veranda

 Veranda

 Veranda (Baranda),  teras yapıların zemin katında, yer ile aynı hizada ya da yükseltilmiş, üzeri bir çatıyla örtülü, yanları açık ya da camlı, büyükçe sundurma ya da balkondur.

  Veranda  bilhassa villalarda, yazlık evlerde, kır evlerinde ve müstakil evlerde tercih edildiğine değinmek gerekir.  İsteyen kişilerin verandalarına masa takımı koyması söz konusudur. Bu sayede, hem keyifli yemekler yemek hem de verandaya farklı bir hava katmak mümkün olmaktadır.

Veranda Dekorasyon anlamında ev ile uyum göstermesi gerekmektedir. Verandaların doğal açık havada bulunan bir mekan olmasından mütevellit veranda dekorasyonu esnasında verandalara konulması planlanan mobilyaların her şeyden önce suya, neme ve güneşe karşı dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir.  Veranda Bilhassa bahçe ve balkon için tasarlanan mobilyalardan yana tercih yapılmalıdır. Buna ek olarak, verandalara konacak olan kırlentlerin renkli olması önemli bir avantajdır. Verandanın kol kısmına ise polar veya battaniye koyarak farklı bir hava katmak mümkündür. 


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın