BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Şeffaf Kış Bahçesi

Şeffaf Kış Bahçesi

 Şeffaf Kış Bahçesi

Şeffaf Kış Bahçesi, genel özellikleriyle birçok avantajı bir arada sunan yenilikçi sistemlerdir. Ekstra yaşam alanları ortaya çıkarır ve bunu onlarca farklı seçeneği sunarak yapar. İsteğe bağlı olarak cam tavanların açılır kapanır, sabit, bir bölümü açılır şekilde yapılabilmektedir. Tüm cepheleride tamamiyle açılabilir veya istenilen cepheler açılabilir olabilmektedir. Açılan cephe camlarının sürmeli, katlanır gibi özellikleri de mevcuttur. Ayrıca camlar farklı renk seçenekleri ile de tercih edilebilir.

Şeffaf Kış Bahçesi Nerelerde Tercih Ediliyor?

Kişisel kullanımlarda teraslarında, evlerinde, villalarında birbirinden farklı kullanım alanları olarak tercih edenleri sayısı oldukça fazla. Kimi bahçesinde hem mutfak alanı, hem yemek yiyebileceği bir yer olarak düşünüyor. Kimi terasında her zaman oturabileceği, misafirlerini ağırlayabileceği keyif odası olarak düşünüyor, kimi dışarıda kar yağarken hem 4 bir yandan keyifle izleyip hemde kitabını okuyabileceği bir alan olarak düşünüyor. İşletmeler ise görüş açısı her taraftan açık olan yepyeni bir bahçe bölümü olarak tercih ediyor. Kış bahçesi perdesi ile sistemlerde farklı modellerde perdeler kullanabilirsiniz. İsterseniz camlarda kendinden perdeli sistemler hakkında bilgi alabilir, isterseniz daha sonradan arzunuza göre başka perde kombinasyonları uygulayabilirsiniz. Kış bahçeleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz sistemlerdir. Çelik taşıyıcıları sayesinde deformasyona uğramaz. Tasarımları isteğinize bağlı olarak ahşap görünümlü, çeşitli renk kombinasyonları ile yapının dekoratif uyumuna göre dizayn edilebilir. Ayrıca çatılarda tente veya branda da kullanılabilmektedir. Cam çatı olmazorunluluğu yoktur.

Kış bahçesi son zamanlarda işletmelerin ilk sıraya koyduğu dekorasyon modelleridir. Doğayla iç içe yemek yiyebileceğiniz, çayınızı kahvenizi yudumlayabileceğiniz yerler oldukları için, kış aylarında da oldukça verim sağlar.

Şeffaf Kış Bahçesi fiyatları hesaplanırken, unutmamanız gereken noktalardan biri de seneler boyunca, tüm hava şartlarında kullanabileceğinizi düşünmektir. Isı yalıtımlı camlarla size farklı şekillerde de tasarruflar sağlayabilir.

Şeffaf Kış Bahçesinin sunduğu özellikler:

Sabit veya açılabilir cam çatı
Isı yalıtımlı özel camlar ile tasarruf
Tavanda branda, tente kullanabilme avantajı
Çelik taşıyıcı sistem sayesinde uzun ömür
Profillerde su tahliye sistemleri
Verimli, performanslı ve üst düzey güvenlikli camlar
Cephe camlarında sürme, katlanır modeller
İsteğe göre otomatik açılır kapı eklenebilmesi
Tüm cepheye ister elle kontrollü, ister motorlu stor perdeleme
Tam görüş sağlayan, her camı ayrıca açabileceğiniz modeller

Şeffaf Kış Bahçesi Camların Özellikleri:
Camlar tamperli ve kırılmaya karşı güvenliklidir
Yoğun rüzgar, mevsim şartlarına karşı durabilir
Isı yalıtımı uygulanarak verim arttırılabilir
Çeşitli renkler, füme, yeşil, mavi gibi seçenekler modellerde mevcuttur
Kolayca temizlenebilir


Şeffaf Kış Bahçesinin özellikleri:
Katlanır camlar tek bir noktaya birbirine paralel olarak toplanarak yer kaplamaz
Sürme camları ise profil üzerinde sürülerek sağa veya sola hareket ettirilebilir
Her iki sisteminde kullanımı kolaydır, yüksek güç gerektirmez kolaylıkla çekilebilir
Kapı istenilen yere konulabilir, açılıp kapanması ile alakalı özellikler çeşitlidir.
Modelleri otomatik kapı, manuel kapı olarak değişebilir
Kış bahçesi modelleri fiyatları göstermiş olduğu geri dönüşüm ve keyif, verim, konfor ile kıyaslandığında oldukça uygundur.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın