BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Kışbahçesi Balkon

Kışbahçesi Balkon

 Kışbahçesi Balkon

Yaz mevsiminin son günlerinde havalar yavaş yavaş soğumaya başladı. Sıcak güneş ışınları yerini sert esen soğuk rüzgara ve yağmura bırakmaya başladı. Kışbahçesi Balkon kışın soğuk havalarda evden dışarıya çıkamamak herkes için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Her ne kadar kış mevsimi süresince duvarlar arasında kalmak istemesek de soğuk havalar bizlere başka seçenek bırakmıyor. Kış mevsiminin bu etkisi çoğu insan üstünde bunalım oluşturmaktadır. Kışbahçesi Balkon ancak kış aylarında bu bunalımdan ve depresyondan kurtulmanın farklı yolları var. Evinizin kış mevsiminde de pozitif enerji ile dolmasını sağlayan kış bahçesi sistemlerinin modellerine göz atmalısınız. Kış bahçesi sistemlerinin birbirinden farklı modelleri ve çeşitleri vardır. Kış bahçesi sistemlerinin en çok kullanıldığı alanlar şüphesiz ki teraslarımız ve bahçelerimizdir. Genellikle bahçeli evlerde oturan insanlar bahçelerinin herhangi bir yerine kış bahçesi yaptırarak rahatça kullanabiliyor. Ancak bahçeli bir evde oturmayan insanlar balkonlarını veya teraslarını kış bahçesine çevirerek huzurlu alanlar oluşturabilir.

Kışbahçesi Balkon sistemlerinin avantajları aslında saymakla bitmez. Bu makalemizde kış bahçesini öne çıkaran 5 avantajını konu edineceğiz. Özellikle adını aldığı gibi kış aylarında kullanılan bu camlı sistem hayatınızın her anında kullanabileceğiniz özgür bir alandır. İçerisini rahatça tasarlayarak, mobilyalar ile doldurabilirsiniz.

Uzun Ömürlü

Kışbahçesi Balkon kış bahçesi sisteminde kullanılan malzemeler darbelere karşı dayanıklı olan camlar ve tamamen paslanmaz alüminyum profiller kullanılmaktadır. Isı ve ses yalıtımı maksimum derece de olan kış bahçeleri, kış aylarında bile sıcacık bir ortamda oturmanızı sağlar. Kaliteli malzemeler ile imalatı yapılan bu sistem uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Kışbahçesi Balkon Basit Kullanımlıdır.

Katlanır camlardan oluşan Kışbahçesi Balkon sisteminde camlar içe doğru katlanmaktadır. Tavan kısmı sabit cam veya tente sistemleri ile kapatılabilmektedir. Camların katlanabilir olmasından dolayı 4 mevsim boyunca rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca camlar içeriye katlanarak temizlik konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır.

Özgür Yaşam Alanı

Kışbahçesi Balkon sistemlerinin en önemli özelliklerinden birisi de ayrı bir oda olarak da kullanılabiliyor olmasıdır. İster bitkilerinizi yetiştirebileceğiniz bir bahçe, isterseniz de yemek odası olarak kullanın. Sadece iç tasarımını dilediğiniz şekilde yerleştirin ve kış aylarının keyfini çıkartın.

Kışbahçesi Balkon Sistemleri Her Mevsim Kullanılabilir

4 mevsim boyunca ister yaz aylarının sıcak günlerinde, isterseniz de sonbahar ve kış aylarının soğuk ve yağmurlu günlerinde kullanın. Kışbahçesi Balkon sıcak havalarda camlar içeri katlanarak tamamen açık bir alan yaratabilirsiniz. Kış aylarında yağan yağmur, kar, dolu gibi doğal afetlerden etkilenmeden rahatça oturun. Kesinlikle iç ortama su sızdırmamaktadır. Böylece kahvenizi yudumlarken yağan yağmurun da tadını çıkartabilirsiniz.

Zevkinize Göre Tasarlayın

Kışbahçesi Balkon sistemlerinin insanlara özgürlük tanıdığı bir alan olduğunu söyleyebiliriz. İster küçük, isterseniz de büyük bir kış bahçesi yaptırın, içerisini istediğiniz şekilde eşyalar yerleştirebilirsiniz. Bu alanlara soba bile kurabilir, üzerinde kestane çevirebilir, çay demleyebilirsiniz. Hem aileniz hem de arkadaşlarınızla harika vakitler geçirmek için kış bahçesini tercih edebilirsiniz.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın