BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Cam Balkon

Cam Balkon

 Cam Balkon

Cam Balkon Daha çok iç mekânlar ve mağaza girişleri için tasarlanan cam sistemleri günümüzde cam balkon sistemleri olarak da kullanılmaktadır. Mekânlara zarif bir görünüm kazandıran bu sistemler az enerji kullanarak açılıp kapanabilmektedir.


Cam Balkon keyfinizi devam ettirmek için tasarlanan cam balkon sistemleri daha çok dış etkenlerin ve hava şartlarının olumsuz durumlarından dolayı balkondan yararlanmanızı da sağlar. Cam balkon sistemini kapatarak kapalı bir mekân elde etmiş olursunuz.

am balkonların birçok sistemsel özelliği bulunur. Şimdi sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler aktarıyoruz.

Cam balkon sistemleri evinizde ek alanlar oluşturur ve kullanım rahatlığının yanında ferahlık sağlar. Bu sistem ile kapatılan oda ya da mutfağın balkonlarındaki ısı değeri de artar ve enerji tasarrufunu da beraberinde getirir.

Balkonlarınızı cam balkon sistemiyle kapattığınızda yapınızın görünümü değişmez, değeri yükselir. Ayrıca cam balkon sistemleri binanızın mimari görüntüsünü değiştirmediği için yerel izin alma gibi bir durum da söz konusu değildir.

Sağladığı konfor sayesinde ekonomik bir fiyat ile sunulmaktadır. Cam balkon sistemleri hırsızlık riskini de ciddi anlamda azaltır.

Kötü ve sert iklim koşullarında bile son derece güçlü bir tasarım sunar ve uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Daha çok tamperli camlar kullanılır ve dayanıklılığının artırılması amaçlanır.

Alt ve üst bölgeden çalışabilme teknolojisiyle birlikte özel ve yüksek rüzgârlara karşı dayanıklıdır. Ayrıca bu özelliği ile birlikte profil, teker ve aksesuarlar kullanılmaktadır.

Cam Balkon Camlarının kalınlığı özelliğe göre 8 ya da 10 mm olarak tercih edilmektedir. Cam balkon sisteminde sürgülü tasarım kullanılır ve bu yüzden her türlü balkona uyumludur.

Firmaların sistemlerinde daha çok cama, paneller taşıyıcı kanat profiline polimer bazlı ve ithal yapıştırıcılar ile yapıştırılmaktadır ve tüm doğa şartlarından kaynaklı olarak herhangi bir deformasyona uğramamaktadır.

 

Evlerinizde fonksiyonel ve estetik bir balkon yaratmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın