BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Dubleks Teras Kapatma Modelleri

Dubleks Teras Kapatma Modelleri

 Dubleks Teras Kapatma Modelleri

Dubleks Teras Kapatma Modelleri bu modellerin örnekleri hakkındaki bilgileri burada inceleyin! Bu makalemizde Doğru kapatmanın nasıl olması gerektiğinden tutun, Dubleks teras kapatmaya kadar her şey var. Dubleks Teras kapatma konusunda geniş ve kapsamlı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz!

Evinde terası olan pek çok kişi çeşitli sebeplerden ötürü, uygun tasarımlarla teraslarını kapatmak istemekte. Yazın bu alanlar fazla güneş ışığına maruz kalıyor. Kışın olumsuz hava şartlarının ortaya çıkması, terasların kapatılmasını zorunlu hale getiriyor. Terasların kapatılması konusunda ön plana çıkan farklı örnekler bulunmakta. Dubleks Teras Kapatma Modelleri, yaşam alanının dekoratif olarak görünümü ve farklı mekan oluşturulması bakımından hayli önemli. Yazın güneşin en tepede olduğu saatlerde bile rahatça mangal partileri yapıp, arkadaşların ve ailenizle keyifli zaman geçirebilirsin.

Ev ve iş yerinde bulunan kişilerin sakin yaşantı içinde olmasını sağlayan açık teraslar, yaz-kış farklı sorunlarla bazen sıkıntı yaşanmasına neden oluyor. Bu sorunlardan dolayı pek çok insan, açık olan terasları kapatmanın yöntemlerini arıyor. Terasların kapanması konusunda ön plana çıkan bazı örnekler bulunmakta. Kişiler bu örneklerden yararlanabildiği gibi kendileri de kapalı teras tasarlayabilmekte.   Dubleks Teras Kapatma Modelleri yapısında ortaya çıkan teras kapatma yöntemlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

Çatıları kapatılan ve yan tarafları da katlanabilen camla tasarlanan teraslar, oda şeklini alır.

Kişiler yaz-kış bu alanlarda rahatça oturur.

Terasın sadece çatısı kapatılabilmekte.

Bu uygulamada terasın yan tarafları açık olmalıdır.

Yukarıdaki teras kapatma örneği ve tekniği, terasların yan taraflarıyla kapatılıp kış bahçesi oluşturulmakta.

Sadece tavan kısmını uygun şekillerde kapatarak, açık alan meydana getirebilmektedir.

İstenilen modeller çerçevesinde teraslar kısa sürede kapatılmakta.

Bizler sahip olduğumuz deneyim ile size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Dubleks Teras Kapatma Modelleri için bizimle iletişime geçerek bu konuda sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerde istediğiniz dekorasyona sahip evi oluşturabilirsiniz!


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın