BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Balkon Kış Bahçesi

Balkon Kış Bahçesi

 Balkon Kış Bahçesi

Balkon Kış Bahçesi ürününde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de ısınma. Soğuk havaların esintisini engellemek için mutlaka doğru bir ısınma yöntemi belirlemeniz gerekiyor. Dilerseniz şömine kullanarak hem şıklığı vurgulayabilir hem de etkili bir ısınma aracı kullanabilirsiniz. Ya da nostaljik sobalara yer vererek sıcacık bir alana kucak açabilirsiniz.

KIŞ BAHÇELERİNDE OTURMA ALANI NASIL OLUŞTURULUR?

Eğer Balkon Kış Bahçesi kendinize özel bir yaşam alanı oluşturmak isterseniz; öncelikle bir tarz belirlemeniz gerekiyor. Kış mevsiminde yağan karın altında bembeyaz bir görünüme kucak açmak isterseniz tamamen beyaz minimal bir tarzı kış bahçenizde benimseyebilirsiniz.

Ya da ahşap ve doğallığı ön plana alarak rustik bir dekorasyona kış bahçelerinizde şans verebilirsiniz. Şömine, ahşap mobilyalar ve toprak tonları ile kusurların arasında kusursuz bir bakış açısı yakalayabilirsiniz. Balkon Kış Bahçesi eğer salondan açılan bir kapıyla kış bahçesine geçebiliyorsanız; burayı güzel bir yemek odasına çevirebilirsiniz. Şık bir yemek masası, sandalyeler, hoş bir aydınlatma ve yemek sonrası oturma alanı akşam davetlerinizde alkış toplayacak. Kış bahçesi dekorasyonunda olmazsa olmazlardan biri de duvar dekorasyonudur. Duvarlarınızda büyük duvar aynaları, tablo ve çerçeveler, çiçekler, çerçevesiz saatler kullanarak dekorasyonunuzda zenginliği pekiştirebilirsiniz. Eğer Balkon Kış Bahçesi düzenlediyseniz yapmanız gereken şey oldukça basit! Bir kupa dolusu sıcak çikolata ve sürükleyici bir kitabı yanınıza alarak gecenin içinde süzülen yıldızları cam tavanınızdan izleyebilirsiniz. Balkon Kış Bahçesi fiyatlarını öğrenmek ve detaylı bilgi için bizi arayınız.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın