BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Teras Modelleri

Teras Modelleri

 Teras Modelleri

Evlerde yaşanan sorunlardan bir tanesi Teras Modelleri ile terasın nasıl kapatılacağıdır. Eğer yaşam alanınızın daha estetik görünmesini arzuluyorsanız, teras modelleri size güzel çözümler sunar.

Bunların arasında edebileceğiniz çok sayıda seçenek vardır. Ama genel hatlarıyla bunlar şu şekildedir;

Modern tasarım

Ahşap iskeletli

Bambu

Buzlu cam

Cam

Pergola

Tropikal

Kış bahçesi

Teknolojik

Eğer fikir sahibi olmak istiyorsanız, bu modeller size güzel çözüm önerileri sunar. Aralarından hepsini inceleyebilir; görsellerine bakarak bir karar alabilirsiniz. Buna ek olarak teras modellerini doğru bir firmaya yaptırırsanız, daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Teknolojinin ilerlediği çağımızda, moda ve estetik de bundan etkilenmektedir. Teras Modelleri arasında bu nedenle özellikle son senelerde havada asılı gibi duran seçenekler daha fazla kullanılmaktadır.

Bu görünüme sebep olan sistemin kurulduğu direklerdir. Zira bir ucu bunlarla desteklenmekte olup, buradan çıkan kablolar ile diğer uçun dik kalması sağlanır. Bunlar oldukça sağlam yapıdadır. Dolayısıyla kabloların düşmesi gibi problemler yer almaz.

Küçük bahçelerde de tercih edilebilecek bu yapı, kendinize özel ve masalsı bir ortam oluşturmak istiyorsanız muhteşem bir çözüm sunar. Ayrıca havuzunuz varsa size bir dinlenme alanı olarak da öne çıkar.

Teras Modelleri teras dekorasyonu hakkında fikirlere bizi arayarak ulaşabilir, örnek teras modellerinden ilham alabilirsiniz.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın