BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Teras Kapatma Modelleri

Teras Kapatma Modelleri

 Teras Kapatma Modelleri

Evinizde yer alan açık balkonları kapatarak Teras Kapatma Modelleri ile daha fazla kapalı yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Pencereler ve balkon detayları uyumlu olduğunda muhteşem bir dekorasyon yapmış olursunuz. Kapalı balkon uygulamalarında genel olarak iç dekorasyon uyumu ön planda tutulur. Özellikle balkon camlarını renkli seçmek veya filmli camlar kullanmak güneş ışığının dekorasyon estetiğine zarar vermesini önler. Renkli cam balkon karanlık olur mu diye düşünüyorsanız gönlünüz rahat olsun.   Teras Kapatma Modelleri için özel olarak üretilen renkli camlar hem güneş ışıklarından sizi korur hem de dış cephenizin görselliğine katkı sağlar.

Teras Kapatma Modelleri ve kapalı balkon uygulamaları, balkonların yanı sıra teraslar içinde uygulanmaktadır. Teras kapatma modellerini profesyonel bir şekilde kapatılması ve yaşam alanlarına dahil edilmesi oldukça popüler uygulamalar arasında yer almaktadır.

Teras Kapatma Modelleri ile ilgili olarak profesyonellerden destek alabilir, cam balkon örnekleri gibi uygulamaların terasınıza yapılmasını sağlayabilirsiniz. Renkli cam balkon karanlık olur mu sorusu teras uygulamasında da aklınıza gelebilir. Renkli camlar evinizi daha görsel hale getiren unsurlar olduğu için teraslarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Balkon ve terasları yılın dört mevsimi boyunca kullanma imkanı yaratan kapalı cam sistemleri, genel olarak oturma odasından ibaret olan ortak yaşam alanlarımızı genişleterek, alternatif mekanların oluşmasını da sağlıyor. Teras Kapatma Modelleri Soğuk ve yağışlı mevsimlerde tamamen kapatılarak iç mekan haline dönen kapalı balkonlar, sundukları kesintisiz görünümden dolayı dış mekan izlenimi yaratarak açık havada oturuyormuş hissi veriyor. Günümüzde yeni inşa edilen birçok lüks apartmanlarda, kapatılabilir balkon sistemleri opsiyonel olarak bizzat inşaatı firması tarafından sunuluyor. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın