BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel güvenilir bir şirketle çalışmak istiyorsunuz ama kaygılarınız var... Hiç sorun değil :)

Cam balkon sistemleri; günden güne kullanımı artan en popüler balkon kapatma sistemleridir. Sistemin yapısı balkonunuzun manzarasının kapanmasını en asgari seviyeye indirecek şekilde tasarlanmıştır. Kışın yağmurdan camurdan, yaz mevsiminde tozdan dumandan sizi korur. Yılın her ayında balkonunuzu en iyi şekilde kullanabilmeniz için en ideal sistem katlanır cam balkon sistemleridir. 

Cam Balkon sistemlerimiz arasında cephe camlama için kullanılan Cafe ve Resturant giyotin camlama sistemleri herhangi bir eşik profili olmadan uygulanmaktadır. Dolayısıyla iki farklı bölümü istenildiği gibi birleştirme imkan tanımaktadır.

Bu sistemlerin uygulanması yerel yönetimlerin tasarrufundadır. Camlar arasında herhangi bir sabit kayıt olmadığından ve tüm camların toplanabilir olduğundan imar mevzuatına aykırı değildir.

Evet uygulanır. Ölçü alma esnasında oval balkondaki birleşme açıları, açı ölçüm cihazları ile tespit edilir, alınan açılar imalat sırasında profilde, alınan derece ile kesilir ve alüminyum profiller birleştirildiği zaman balkondaki yuvarlak şekli almış olur. Aynı teknik diğer açılardaki balkonlar için de kullanılmaktadır. Katlanır Cam Balkon sistemi her şekil ve açıdaki balkona uygulama yapabilmektedir.

Yeni Nesil Giyotin cam balkonlar hareketli ve yatay olduğu için temizliği çok çok kolaydır. Ayrıca Dikey Katlanır Cam Balkon uygulamasında, kanatların tümü içeriye açılabildiği için, kapalı iken dışarıda kalan bölüm, camlar içeri katlanınca içeride olacağı için temizliği çok rahatlıkla yapılır, aynı zamanda balkonun içinde kalacağı için de güvenlidir.

AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın