BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Tenteci

Tenteci

 Tenteci

Tenteci açık alanları kapatmak için kullanılacak olan şeffaf branda uzun süre sorunsuz olarak kullanım olanağı sağlamadığından kaliteli tercih yapılmasını sağlamaktadır.

Kullanılacak olan alana göre farklı ölçülerde hazırlanacak olan Mafsallı Tente uzun süre sorunsuz şekilde kullanılmaktadır. Üst kısımları kapatmak amacıyla kullanımı söz konusu olmaktadır. Uzun süre aynı şekilde kullanımı sağlanabilir. Gerekli olabilecek her alanda rahatlıkla tercih edilebilir. Cafe ya da restoran gibi pek çok farklı alanda açık ortamları kapatarak kullanıma açmak ve soğuk havada da sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Yeterli kalınlıkta üretilmiş olması hava koşullarına daha uzun süre dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

 Tenteci Fiyat 

Tercih edilecek olan seçeneklere göre belirlenmiş olan fiyatlar üzerinden satış yapılmaktadır. Bütçenize uygun fiyatlar ile kaliteli tercih yapmak istediğinizde  tente fiyatları konusunda firma ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Belirlenmiş olan fiyat seçenekleri kullanılacak olan alana göre en uygun ölçülerde tercih yapılmasını sağlamaktadır. Profesyonel şekilde gerçekleştirilen çalışmalar ile kaliteli hizmet almanız sağlanmaktadır.

Dayanıklı yapısı sayesinde istenilen alanlarda yapılacak olan çalışmalar sırasında sağlamış olduğu avantajlar nedeniyle tercih edilmektedir. Yağmura ve güneş ışınlarına karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir. Çardak veya pek çok farklı alanda kullanımı sağlanabilir. Şeffaf görünümü özellikle yapılacak olan çalışmalarda aynı zamanda estetik bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır.

Kullanılacak olan alana göre hazırlanacak olan Tente açık alanların kapatılması konusunda yaygın olarak kullanılmaktadır. Yüksek dayanıklılığa sahip olması sayesinde sorunsuz şekilde kapama işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Soğuk havalarda özellikle kapatmak amaçlı kullanılacak olan tenteler arasında yer almaktadır. Şeffaf olması yapılacak olan kapatma işlemlerinin ardından dışarı rahatça görünmesini ve aynı zamanda güneş ışığından en iyi şekilde yararlanmayı sağlamaktadır.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın