BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Giyotinli Cam m2 fiyatı

Giyotinli Cam m2 fiyatı

 Giyotinli Cam m2 fiyatı

Giyotin cam balkon genel olarak uzaktan kumandalı ve motorlu olarak yapılmaktadır. Bu türdeki balkon sistemlerinde iki panel yer almaktadır. Bu iki panellerden biri sabit iken diğer panel ise hareketlidir. Üç panelli olarak cam balkon sistemlerinde de yine bir panel sabit olup diğer iki panel hareketlidir. Bu balkon sistemlerinin ayrıca genel ihtiyaca göre ve yüksekliğine göre de 4 panelli olarak da üretimi yapılabilmektedir. Bu sistemlerde sistemleri genelde hareketli küpeşte olarak bilinir. Bunun sebebi ise genel olarak kafe, restoran ve sosyal alan gibi mekanlarda kullanılmasındandır. Bu yapıdaki kaplama sistemleri yerden küpeşte yüksekliğinde olup genelde masa hizasında olur ya da sabit olarak kalır. Giyotinli Cam m2 fiyatı için AKY Cam Sistemleri firmamızla iletişime geçmeniz güncel fiyat bilgisine ulaşmak için daha sağlıklı olacaktır.

Giyotinli Cam m2 fiyatı ne kadardır?

Giyotin Cam Balkon Nerelerde Kullanılmaktadır?

Giyotin Cam Balkon Nerelerde Kullanılmaktadır?

Giyotin Cam Balkon Özellikleri

Bu Yapıdaki Balkon Sistemlerinin Avantajları

Giyotin Cam Balkon Nerelerde Kullanılmaktadır?

Giyotin cam balkon sistemlerinin kafe, restoran ve sosyal alanlar dışında çeşitli birçok alanda da kullanıldığı görülmektedir. Bu kaplama yöntemi genelde kış bahçesi, yaz bahçesi, teras, düğün salonları, tente ve futbol stadyumlarında kullanılır. Cam balkon sistemleri kullanılmakta olduğu alanlarda güvenlik, kullanım kolaylığı ve iklim şartlarına uyumu açısından oldukça fazla tercih edilmektedir. Sistemlerde klasik cam sistemlerinin arasında benzerlikler bulunduğu gibi onları birbirinden ayıran bazı özellikler de yer almaktadır. Giyotin yapılarının klasik cam balkon sistemlerinden ayıran en önemli özellik, sistemlerinin çalışma mantığıdır. Giyotinli Cam m2 fiyatı için bize ulaşınız.

Giyotin Cam Balkon Özellikleri

Bu yapıdaki cam balkon sistemleri camın sağladığı bakış açısı ve iç içe bazı mekanlar oluşturması açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Cam balkon sistemleri belli bir mekana göre modifiye edilebilmekte olup malzemesine göre üst seviye güvenlik ve emniyet kriterlerini taşımaktadır. Giyotin cam sistemleri ayrıca oldukça fonksiyonel bir yapıya sahip oldukları için müşterilerin hemen tüm ihtiyaçlarına uygun yapıda ürünlerdir. Giyotin sistemleri çelik mil silindir veya İtalyan tiger kayış kullanılarak tasarlanır ve uygulanır. Ayrıca motorlu küpeşte hali ile de yıllar boyunca ilk günkü kalitesinden ödün vermeden kullanılabilir. Giyotin sistemler kişinin talebine uygun tasarlanıp uygulanmaktadır. Giyotinli Cam m2 fiyatı konusunda detaylı bilgiye, web sitemiz üzerindeki telefon numarası sayesinde ulaşabilirsiniz.

Bu Yapıdaki Balkon Sistemlerinin Avantajları

Bu cam balkon sistemleri klasik cam balkon sistemlerine göre kar, yağmur ya da rüzgar gibi olumsuz hava şartlarına karşı daha dayanıklıdır. Bu sistemler pencere, kapı girişleri ve oda bölmelerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hareketli ya da sabit parçalardan oluşur. Bu yapıdaki kaplama sistemleri ayrıca kesinlikle görüş alanını kapatmayan bir özelliğe sahiptir. Sistemlerinin güvenlik konusundaki en önemli özelliği ise hareket sensörlü olmasıdır. Bu hareket sensörü çocuk emniyeti ve hırsızlara karşı alınan güvenlik önlemi amacı ile kullanılmaktadır. Bu sistemlerde sistemlerinde alüminyum profiller istenilen renkte boyanabilmektedir. Bu yapıdaki balkonlar, ısı yalıtımını maximum düzeyde sağlar.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın