BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Cam Kış Bahçesi

Cam Kış Bahçesi

 Cam Kış Bahçesi

Cam Kış bahçesi, genel özellikleriyle birçok avantajı bir arada sunan yenilikçi sistemlerdir. Ekstra yaşam alanları ortaya çıkarır ve bunu onlarca farklı seçeneği sunarak yapar. İsteğe bağlı olarak cam tavanların açılır kapanır, sabit, bir bölümü açılır şekilde yapılabilmektedir. Tüm cepheleri de tamamı ile açılabilir veya istenilen cepheler açılabilir olabilmektedir. Cam Kış Bahçesi açılan cephe camlarının sürmeli, katlanır gibi özellikleri de mevcuttur. Ayrıca camlar farklı renk seçenekleri ile de tercih edilebilir.

Cam Kış Bahçesi son zamanlarda işletmelerin ilk sıraya koyduğu dekorasyon modelleridir. Doğayla iç içe yemek yiyebileceğiniz, çayınızı kahvenizi yudumlayabileceğiniz yerler oldukları için, kış aylarında da oldukça verim sağlar. Kış bahçeleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz sistemlerdir. Çelik taşıyıcıları sayesinde deformasyona uğramaz. Tasarımları isteğinize bağlı olarak ahşap görünümlü, çeşitli renk kombinasyonları ile yapının dekoratif uyumuna göre dizayn edilebilir. Ayrıca çatılarda tente veya branda da kullanılabilmektedir. Cam çatı olma zorunluluğu yoktur.

Cam Kış Bahçesi fiyatları hesaplanırken, unutmamanız gereken noktalardan biri de seneler boyunca, tüm hava şartlarında kullanabileceğinizi düşünmektir. Isı yalıtımlı camlarla size farklı şekillerde de tasarruflar sağlayabilir.

Cam Kış Bahçesi sistemleri sunduğu özellikler:

Sabit veya açılabilir cam çatı

Isı yalıtımlı özel camlar ile tasarruf

Tavanda branda, tente kullanabilme avantajı

Çelik taşıyıcı sistem sayesinde uzun ömür

Profillerde su tahliye sistemleri

Verimli, performanslı ve üst düzey güvenlikli camlar

Cephe camlarında sürme, katlanır modeller

İsteğe göre otomatik açılır kapı eklenebilmesi

Tüm cepheye ister elle kontrollü, ister motorlu stor perdeleme

Tam görüş sağlayan, her camı ayrıca açabileceğiniz modeller

Camların Özellikleri:

Camlar Tamperli ve kırılmaya karşı güvenliklidir

Yoğun rüzgar, mevsim şartlarına karşı durabilir

Isı yalıtımı uygulanarak verim arttırılabilir

Çeşitli renkler, füme, yeşil, mavi gibi seçenekler modellerde mevcuttur

Kolayca temizlenebilir

Sistemin Özellikleri:

Cam Kış Bahçesi katlanır camlar tek bir noktaya birbirine paralel olarak toplanarak yer kaplamaz

Sürme camları ise profil üzerinde sürülerek sağa veya sola hareket ettirilebilir

Her iki sisteminde kullanımı kolaydır, yüksek güç gerektirmez kolaylıkla çekilebilir

Kapı istenilen yere konulabilir, açılıp kapanması ile alakalı özellikler çeşitlidir.

Modelleri otomatik kapı, manuel kapı olarak değişebilir

Cam Kış Bahçesi modelleri fiyatları göstermiş olduğu geri dönüşüm ve keyif, verim, konfor ile kıyaslandığında oldukça uygundur.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın