BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Kış Balkonu

Kış Balkonu

 Kış Balkonu

Bir eviniz var ve evinizde 4 mevsim huzurla oturabileceğiniz bir alan tasarlamak istiyorsunuz ve seçenekler arasından en çok kış balkonu sistemi hoşunuza gidiyor. Ancak aklınıza takılan bazı şeyler var, kış balkonu neden tercih etmeliyim gibi sorular soruyorsunuz. Kısaca Kış Balkonu hakkında bilgi verelim Kış Balkonu bahsedelim. Kış balkonu ister düz bir zemine ister eviniz, iş yeriniz veya diğer yaşam alanlarının terasları için kullanılabilen, cam sistemleri ile estetik olarak yapılan yer şık bir görünüm katmaktadır. Birçok şekilde karşımıza çıkmaktadır, en çok tercih edilen modeli dikdörtgen şeklindedir. 4 tarafı camlar ile kaplı olan bu sistemde çatı kısmını isterseniz otomatik tente ile kapatabilirsiniz. Kış balkonu tercih etmek için bir kaç neden sıralayarak sizlere biraz daha fikir sahibi olabilirsiniz.

Sağlamlık

Kış Balkonu tercih edildiğinde, bu sistem de paslanmaz çelik gövde ve darbelere karşı 5 kat dayanıklı tamperli camlardan oluşmaktadır. Böylece çok şiddetli rüzgarlarda bile rahatça oturabilirsiniz.

Farklı Yaşam Alanı

Kış Balkonu herhangi bir yerinde veya terasınızda ya da evinize bitişik olarak bu sistemi kullanabilirsiniz. Binanıza bitişik olarak yaptırdığınız zamanlarda kış bahçesi sistemini ayrı bir oda, mutfak ya da yemek odası olarak kullanabilirsiniz.

4 Mevsim Kış Balkonu Kullanımı: Ev sahipleri isminden dolayı sadece kış aylarında kullanılabileceği gibi bir yanlış düşünce içindedir. Kış balkonu sistemi her mevsim rahatça kullanılabilir.

Su Geçirmez Yapı

Kış Balkonu özellikle sonbahar ve kış aylarında yapan yağmur, kar, dolu gibi doğal afetlerin yanı sıra ağaçlardan düşen yapraklar ve topraktan rüzgar ile kalkan tozların içeriye girmesini engeller. Kapalı konumda iken hiçbir şekilde rüzgarlardan ve doğal afetlerden etkilenmez. Özellikle soğuk havalarda ortamın ısısını koruyarak rahatça oturmanızı sağlar. Kış Balkonu hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın