BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Müşteri Yorumları

Profesyonel ve güvenilir bir şirketle çalışmak istiyorsunuz, ama kaygılarınız var... Hiç sorun değil :)

Diyarbakır Şahintepe Villalarında bulunana evimize cam tavanlı, sürme sistem kış bahçesi yaptırdık. Ücretsiz keşifler bize fiyat sundular ve ayrıca ürünlerinin kalitesini verdikleri garantiyi anlattılar. Piyasadan araştırdığımız diğer firmalar bize güven vermedikleri için AKY Cam Sistemleri ile çalışmaya karar verdik. Çalıştıklarıda kirlenen etrafı toparlayıp o şekilde teslim ediyorlar. İş Ahlaklarını çok beğendik. Teşekkürler AKY Cam Sistemleri.

4 yıl oldu AKY Cam Sistemlerinden cam balkon taktıralı çok memnunum. Daha hiç problem yaşamadım. Ödemede konuştukları gibi hiç sıkıntı yaşatmadılar. Adamlar bildiğimiz klasik Diyarbakır esnafı değil. Cam balkon yaptırmak isteyen kişiye AKY Cam Sistemleri adına ben hem kefilim hem garanti veriyorum.

Welat Yapıdaki Dairemize cam balkon yaptırdık çok memnun kaldık kendilerine çok tşk ederim gayet memnun kaldık yapmış olduğu işin arkasında durdular 5 yıl garanti vermeleri de kendilerine güvendiklerini gösteriyor. Bize de güven veriyor!

Yerinde tespit,güler yüz,zamanında montaj,ödeme kolaylığı,temiz iş ve işçilik.Güzel olan herşey için ellerinden gelen herseyi yapıyorlar. Teşekkürler AKY Cam Sistemleri.

Diyarbakır Çermik ilçesindeki daireme AKY Cam Sistemleri Tam Otomatik Uzaktan Kumandalı Giyotin Panaromik Cam balkon Hizmeti verdi. Ben gurbetçi biriyim yaptıkları işi severek yapıyorlar ayrıca güzel de işçilikleri var ustalardan fazlasıyla memnun kaldım.. Ürün kalitesi de kendini gösteriyor.

Cafem var. Giyotin ve Tenteden dolayı çok Ağzimiz yandi ama önceden. AKY Cam sistemleriyle sistemimizi yeniledik. Gerçekten Kazandığınız Para Helali Hoş Olsun İlk defa dürüst insanlarla Karşılaştık İstikametinizi insallah hic bozmazsiniz hersey icin cok tesekkur eder iyi çalismalar dilerim yaptiracak olanlar hic düşünmeden Yaptırabilirler.

Yaklaşık olarak 9 yıldır AKY CAM Sistemleri ürününü kullanıyorum evimin iki (2) Balkonunu da yaptırdım gerçekten kalite güven ve hassasiyetlerinden dolayı Çok teşekkür ediyorum Sitemizde 7 eve de referans oldum ve yaptırdık her zaman yaptıkları işinin ve ürünün arkasında duruyoar. En ufak bir sorunda güler yüzlü yardımsever davranıyorlar. Bu nedenle kendilerini gönül rahatlığıyla çevreme ve akrabalarıma önerebiliyorum.

AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın