BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Kumandalı Cam Balkon Fiyatları

Kumandalı Cam Balkon Fiyatları

 Kumandalı Cam Balkon Fiyatları

Kumandalı Cam Balkon Fiyatları cam balkonun aksine dikey değil yatay cam paneller şeklinde tasarlanmış. Bu yeni sistemde açılıp kapanma olayı sağa ya da sola değil, aşağı yukarı şeklinde uygulanmış. Bildiğiniz cam paneller dikey değil, yatay olarak konumlandırılmış. Çalışma prensibini ise sistem içerisinde bulunan motorun kumanda ile çalıştırıldığında panellerin iki tarafında bulunan zincirler sayesinde yatay cam panelleri aşağı yukarı şekilde hareket ettirmesi olarak fazla teknik detaya girmeden açıklayabiliriz.

Şimdi bu sayfada olan okurlarımızın merak ettikleri en önemli konu maliyet elbette. Tam balkon kaça mal olur, tam balkon kaç lira gibi bir sürü yorum alacağımızdan eminiz. Fakat hemen hatırlatmak isteriz ki bu tür işlerde fiyat verilebilmesi için balkonunuzun metrekare bilgilerine ihtiyaç olacaktır. Dolayısı ile evinize bir keşif ekibinin gelerek balkon ölçülerinizi hesapladıktan sonra sizlere fiyat vermesi gerekiyor. Bu nedenle Kumandalı Cam Balkon Fiyatları için bizi arayarak ücretsiz keşif ekibi istemenizi tavsiye ederiz…

Kumandalı Cam Balkon Fiyatları ve özellikleri:

Kullanılan cam panellerin sistemlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bunun nedeni ise kullanılan cam panel sistemlerinin farklılık göstermesidir. Her cam panel sisteminin kendine özgü ayırt edici özellikleri bulunsa da birçok cam panel sisteminin genel özellikleri aynı olmaktadır. Cam balkon sistemleri özellikleri genel olarak şu şekilde yer almaktadır.

-Hareket ettirilebilir ya da sürme cam sistemlerinde cam paneller ayrı ayrı ya tek bir tarafta toplanılabilmektedir.

-Hareket ettirilebilir çift cam uygulaması yapılan tam balkon sistemlerinde yer alan su tahliye kanalları suyun birikmesini izin vermeden tahliye olmasını sağlayabilmektedir.

-Tam balkon sistemlerinde kullanılan tamperli camlar olduğu için darbelere karşı dayanıklı olmaktadır.

-Tamperli camlar ısı yalıtımını sağladığı için cam bölmelerden soğuk ya da sıcak akışı önlenerek ısı izolasyonu sağlanabilmektedir.

-Tamperli camların renkleri belirlenerek dışarıdan içerinin görünmesi engellenebilmektedir.

-Hareket ettirilebilir ya da sürme cam sistemlerinde tek bir hareket ile camların tümü hareket ettirilebilmektedir.

-Cam panellerin hareket ettirilebilmesi için kullanılan sistemler paslanmaz maddelerden oluştuğu için süreli kullanımı kolaylaştırmaktadır.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın