BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Pergola ve Tente

Pergola ve Tente

 Pergola ve Tente

Yaz kış açık hava keyfini kesintisiziz yaşayabilmeniz için size özel ekonomik ve kaliteli ideal bir çözüm sunan Pergola ve Tente, terasınızda, bahçenizde, cafe ve restoranlarınızda kullanılabilir şık tasarımlı mekanlar oluşturmaktadır. Sizi yazın güneşin bunaltıcı sıçagından, kışın kardan yağmurdan koruyan bu ürün evinizin iş yerinizin konforunu ve alanını genişletiyor.

Pergola ve Tente ile oluşturduğmuz yaşam alanlarının keyfini çıkartmak kalıyor. Kazançlı ve kullanışlı bir ürün olan pergola sistemine sahip olduğunuza asla pişman olmayacağınız, kullanılabilir alanlarınızı genişleten bir feraflatan tasarım harikasıdır.

Pergola ve Tente sistemlerinin yan kısımları güneşten koruyucu camlar ile kapanıp açılabilmektedir.  İç aydınlatma seçenekleri de bulunan pergola sistemleri, şahsi veya toplu kullanımlar için uygundur. Bahçe veya teraslarda düzenlenecek alanın yapısına uygun şekilde, bağlantılı veya bağlantısız olarak kurulabilir. 

Pergola ve Tente sistemlerinin etrafı cam veya şeffaf branda ile kaplanarak kış bahçesine dönüştürülebilir. Pergola tentenin üstü açılıp kapanabilen çatı sisteminden oluşur. Hava şartlarına göre çatı kısmı ister açık ister kapalı olarak kullanılabilir. Özellikle yazlık bölgelerdeki sezonluk işletmeler, pergola tente sisteminin çatı kısmına branda yerine tırmanan bitkiler sardırıp müşterileri için hoş bir mekan tasarlamaktadır.

 


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın