BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Veranda Kapatma Modelleri

Veranda Kapatma Modelleri

 Veranda Kapatma Modelleri

Mevcut teras katınız var ve üstü açık bir balkonunuz bizler bu üstü açık balkonunuzu kapatarak teras üstü kapatma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Veranda kapatma günümüzde çok tercih edilen ve kullanılan bir uygulamadır. Veranda Kapatma Modelleri teras üstü kapama, yasal mı? Teras üstü kapama için belediyeden izin alınmalı mı? Gibi düşüncelerde kalmayın yasal olan her noktada bizler size yardımcı olmaktayız.

Veranda Kapatma Modelleri ve ses izolasyonları çok geniş ürün uygulamalarına hitap eden bir hizmet gurubudur, buna paralel olarak ürün ve arge çalışmaları da bu yönde çok çeşitlilik kazanmıştır. zeminden tavana, duvardan kapı ve pencerelere her yüzeye farklı akustik değerlere sahip ses yalıtım ve izolasyon sistemleri uygulanmaktadır.

Bahçesi olanlar şanslı ama terası olanlar belki de daha şanslı. Veranda Kapatma Modelleri şehir hayatında bahçe sahibi olmak bazen avantajlı olmaz. Bilhassa bir apartmanda yaşıyorsanız. Teras sahibi olmak şehir yaşamında artı değer olarak ortaya çıkıyor. Bir terası ister bahçe ister güneşlenebileceğiniz bir plaj olarak hayal ederek dekorasyon yapabilirsiniz. Yemek yiyebileceğiniz ya da dostlarınızla sohbet edebileceğiniz bir mekana dönüştürmeniz mümkün. Bahçe mobilyalarını kullanarak ve değişik aksesuarlarla çiçeklerin uyumu güzel bir atmosfer yaratacak ve dostlarınız sizi ziyarete daha sık gelecektir.

Veranda Branda Modelleri

veranda brandası

veranda brandası

veranda çadır tente branda

veranda çadır tente branda

veranda şeffaf brandası

veranda şeffaf brandası

Fermuarlı Şeffaf balkon Brandası

Veranda Kapatma Modelleri teras, bahçe, balkon ve veranda gibi alanlarda kullanabileceğiniz bu çadır ve branda modellerini çok seveceksiniz. Sıra dışı tarzı ve modern bir görüntüsü olan bu şeffaf branda modelleri son yıllarda popülerlik kazandı. Veranda, teras, balkon ve bahçelerle rahatlıkla kullanılabilir. Yağmura ve güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır.

Veranda Kapatma Modelleri Teknik Özellikleri

Veranda Yine teras ve balkonlar için kullanılabilecek sağlam bir model.

Dezavantajı ise açılır kapanır olmaması.

Açılır kapanır özellik branda ve çadırlar için çok kullanışlı olabiliyor.

Dört mevsim farklı amaçlarla kullanılan balkon gibi alanlara ideal.

Branda Sistemleri Kullanım Alanları

Otomatik branda sistemleri ve şeffaf branda sistemlerinde fiyatlar, ürünlerin hammadde, materyal, sistem ve tasarım özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Veranda Kapatma Modelleri Cafe ve restoranlar, mağaza ve butik dükkanlar, açık alan kafeteryalar ve pek çok işletme türünde hem alan hem vitrin kaplama sistemleri olarak tente uygulamaları görmek mümkündür.

Teraslar, balkonlar ve verandalar, kış bahçeleri ve tüm açık alanlarda uygulanabilen tente sistemleri, brandacı modelleriyle manuel veya otomatik sistem modüllerinde imal ediliyor. Sanayi yapılarında, sağlık ve eğitim merkezlerinde, turizm tesisleri ve pek çok kuruluşta cam ve gölge sistemleri tasarlanmaktadır. Çelik iskelet ve brandadan oluşan kameriye tipi bu gölgelik bahçeler için daha uygun. Bütün ailenin bir arada kullanabileceği geniş bir model. Tek parçalı basit bir branda bile sizi yaz güneşinden koruyarak, açık havada keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilir.

Yaşam alanlarınızı, yaşanabilecek mekanlara çevirebilmek için bilgi, teknoloji ve inovasyon çalışmalarımızla çağın trendlerini yakından takip ederek ürün portföyümüzü ve uygulamalarımızı sürekli geliştiriyoruz. Yenilik ve gelişmeler için bizi takip edin


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın