BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon

 Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon sistemi tamamıyla elit bir seri olup, kullanılan alüminyum et kalınlığı 3 mm’dir. Sistemde kullanılan her bir teker iki rulmandan oluşmaktadır. Sisteme 8 mm ve 10 mm cam uygulaması yapılabilmektedir. Sistem m2 ağırlı 30 – 40 kg arası değişmektedir. Her dereceye göre kapakları mevcuttur. Kapaklar vidasız takıldığından paslanmaz bir materyal bulunmaktadır. Maksimum kullanılacak olan yükseklik 3000 mm. (10 mm camla) Kullanılan boynuz, çıkış yolu kapağı ve kilit paslanmaz olup CNC tezgâhında üretilmektedir. Kıl fitil kasada uygulanmış olup kanat açılımlarında içeriye su girmesi engellenmiştir.

Açılan kanatların rüzgârdan etkilenmesini ve hareket etmesine mani olacak kitleme görevi yapan stoper parça bulunmaktadır. Sistemde açılı dönüşlerde açılı köşe aparatı montaj kolaylığı sağlar ve 90 derece açılar için PVC köşe aparatı yapılmıştır. Dönüşlerdeki kanat vurmaları 45 derece kesimlerden oluşan su alma riski minimize edilmiştir. Katlanır Cam Balkon da Contalar büyük H kullanıldığı için conta aralarından su alma riskini kaldırmıştır ve tek conta kullanılarak detaya azaltılmıştır. Köşe profilleri düz kesim yapılarak hataya mahal bırakmamaktadır. Kullanılan silikon bakteri oluşumunu önleyen antibakteriyel katkı maddesi içerir.

Hareketli stoper sayesinde her kanat açılımı istenildiği yerde kilitlenmektedir. Camları üst bazalara pimler yardımıyla montesi yapılır.Kullanılan silikon bakteri oluşumunu önleyen anti bakteriyel katkı maddesi içerir. Kilitler metal olduğundan hırsızlığa karşı emniyetlidir. Çocuk kilidi mevcuttur.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın