BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Kumandalı Cam Balkon

Kumandalı Cam Balkon

 Kumandalı Cam Balkon

Eğer sizler evlerde iş yerlerinde uzaktan kumanda edilen sistem sayesinde kısa süre içerisinde cam balkonlarını açıp kapatabilirsiniz. Son dönemlerde  Kumandalı Cam Balkon özellikle kafe ve restoranlarda kullanılan uzaktan kumanda edilen cam balkon sistemleri ile hem pratik hem de zahmetsiz açma ve kapama işlemlerini tek tuş ile kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. Uzaktan kumanda ile çalışan cam balkon sistemleri giyotin ve sürgülü olarak ikiye ayrılmaktadır.

Kumandalı Giyotin Cam Balkon Sistemleri

Kumandalı Cam Balkon sektöründe özellikle teraslarda ve büyük balkonlu evlerde kullanılan giyotin cam balkon sistemleri çalışma prensibi olarak yukarıdan aşağıya ya da aşağıdan yukarıya doğru açılan cam sistemleridir. Bu sistemleri ister manuel, ister uzaktan kumanda ile isterseniz de yakınlarına yerleştirilen bir düğme yardımı ile kontrol edebilirsiniz. Her evde kullanılabilir ve içeri ve dışardaki hava akımını asla geçirmeyen bir yapıya sahiptir. Bu sistemler özellikle küçük ve dar alanlarda bulunan balkonlarda kullanılmaya uygun olan ve hacim olarak çok küçük alanlarda kullanılmaya uygundur. Hem pratik hem de oldukça avantajlı kullanım olanakları ile giyotin cam balkon sistemleri, cam balkon sistemleri arasında en çok tercih edilen sistemlerden biri olmaktadır.

Sürgülü Cam Balkon Sistemleri : Sürgülü cam balkon sistemleri, özellikle kafe ve restoranlarda kullanılmaya uygun olarak tasarlanmış ve geniş alanlarda ve köşelerde, oval bölmelere uygun olarak tasarlanmıştır. Bölgesinde bulunan ve cam balkon kullanmak isteyen müşterilerimiz için evlerinin ya da ofislerinin fiziksel durumuna göre düz, köşeli ve oval cam balkon sistemleri tasarımlarımız ile hizmet vermekteyiz. Hava akımını engelleyen yapısı ile dışarının soğuk havasını asla içeri geçirmiyor ve ortamın sıcaklığını korumakta oldukça büyük avantaj sağlamaktadır. Kış aylarında soğuk havayı geçirmediği gibi yaz aylarında da zararlı güneş ışınlarını engelleyen UV yapısı ile hem cildinizi zararlı ışınlardan koruyor hem de sıcak havanın bulunduğunuz ortama girmesine engel oluyor. Bu sayede her mevsimi tadında ve keyif içerisinde geçirme fırsatlarından yararlanabiliyorsunuz.

Kumandalı Cam Balkon  tarafından üretilen cam balkon sistemleri kurulum ve montaj işlemleri yine firmamız tarafından karşılanmaktadır. Herhangi bir teknik sorun yaşamanız halinde ise hızlı ve deneyimli teknik ekibimiz sayesinde sorununuza kısa süre içerisinde çözümler getiriyoruz. Hemen  hemen  bölgesinin her yerine hizmet vermekte ve sizlerin istediğiniz formlarda ürünler ile tam olarak hayal ettiğiniz görüntüyü yakalamaya özen gösteriyoruz. İş yerlerinizde elektrik ve enerji tüketimini en aza indirecek sistemlerimiz ile hem tasarruf hem de teknoloji ile tanışmanıza ön ayak oluyoruz. Hemen sipariş vermeniz halinde kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilir ve evinizin ya da ofisinizin her mevsim manzarasının keyfine rahatlıkla varabilirsiniz. Hemen arayabilir ya da mail atabilirsiniz.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın