BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı Cam Balkon

 Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı Cam Balkon da Kanatlar da içe doğru katlanabilir. Kullanıcıların isteğine göre sağa ve sola da katlanabilmektedir.

Isıcamlı balkon sistemleri az bakım gerektiren ve paslanmaz aksesuarlardan oluşmaktadır. Krom kaplı paslanmaz kapı kolu da eklenmiştir. Daha çok siyah renkli aksesuarlar kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra güvenlik için çocuk kilidi de eklenmiştir.

Isıcamlı Cam Balkon sistemlerinde taşıyıcı kasa profili üstündeki gizli kondens kanalı ile birlikte verimli bir su tahliyesi gerçekleşebilmektedir. Ayrıca yağmur suyunun profil içine girmeden dışarıya yönlendirilmesi ve kanat profillerinin üzerindeki yönlendirme kanatları ile sağlanabilmektedir.

Isıcamlı Cam Balkon sistemlerinde cam panelleri otomatik olarak kilitlenebilir. Bu sayede kanadın yerinden oynamadan açılması sağlanabilmektedir. Bu sayede de sistem kilitlenmeden kanadın açılması engellenmektedir.

Isıcamlı Cam Balkon rüzgâr yalıtımlıdır. Dikey sistemlerde 2 odacıklı bir yapıya sahip olan bu sistemler yalıtımı en üst düzeyde sağlayabilmektedir.

Isıcamlı Cam Balkon kayar kanatlar da 90 derece pratik bir şekilde dönebilmektedir. Bu sayede daha çok U ve L tipi balkonlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Sabit köşe birleşim profili kullanılmasına gerek kalmadan balkonlarınızı bu sayede açık hale getirebilirsiniz.

Isıcamlı Cam Balkon sistemlerii genel anlamda dış etkenlerle sürekli karşı karşıya gelir. Bu yüzden kaliteli firmalar ile iletişime geçerek iklim şartlarından etkilenmeyen ürünleri tercih etmeniz gerekiyor.

Günümüzde ısı yalıtımı açısından en iyi ürünler olan ısı camlı balkonlar tam donanımlı olarak üretilir ve keskin olmayan parçalara da ayrılarak yaralanma riskini ortadan kaldırır. Bu yüzden de oldukça emniyetlidir.

Sistemin kanatları arasında boşluk bulunmaz. Alt ve üst profillerde de iç-dış olmak üzere fırça contalar ile donatılmıştır. Üst ve alt kısımda kullanılan fitiller de kanat profillerine monte edilip sabitlenmiştir. Bu sayede ev ve iş yerlerinin yanı sıra yazlık bahçeler için de çok idealdir.

Kullanıcıların isteğine göre sinerji cam ve konfor cam uygulaması da yapılabilmektedir. Su alımını minimuma indirebilen yapısıyla uzun süre kullanılabilir bir sistemdir.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın