BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Otomatik Tente

Otomatik Tente

 Otomatik Tente

otomatik tente olarak yılların tecrübesiyle Branda ,Tente ve gölge sistemleri sektörünün öncüsü olan Otomatik Tente farklı çizgisiyle üstün kalite anlayışıyla yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir.

Sunduğu sınırsız sayıda farklı seçenekleri; mekanların büyüklüğüne ve şekline göre projelendirip, kendi bünyesi kapsamında imalatını yapabilmektedir.

OTOMATİK PERGOLA
Otomatik pergola sistemleri açılıp kapanabilen ve bir ray üzerinde hareket etme kabiliyetine sahiptir. Otomatik pergola 

MOTORLU PERGOLA
 motorlu pergola yada otomatik pergola olarak bilinen ve özellikle işletmeler tarafından tercih edilen bir sistemdir.

OVAL PERGOLA
Oval pergola sistemleri ile mekanlarınızın görünümünde farkı yakalayın. oval yapısı ile şık ve modern tasarımlı pergola modelleri

OTOMATİK TENTE
Uzaktan kumandalı yada manuel olarak çalışan otomatik tente sistemleri ile zahmetsizce ve otomatik olarak kullanım özgürlüğü.

KLASİK TENTE
Standart klasik tente modelleri, birbirinden farklı renk seçenekleriyle müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır

KASETLİ TENTE
Kasetli tente kendini muhafaza edebilecek işlevsel bir sistem olup kumaş ve sistem tamamen korunmuş olur. 

 Tente Olarak Konut ve Ticari Alanlar İçin Manuel ve Otomatik Tente Sistemleri ve Motorlu Pergola Sistemleri İmalat ve Montaj Hizmetleri Sunmaktayız.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın