BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Teras Kapatma Sistemleri

Teras Kapatma Sistemleri

 Teras Kapatma Sistemleri

Teras Kapatma Sistemleri; üstü açık terasların ve mekanların, çelik konstüriksüyon gövde veya ahşap gövde direkler kullanılarak iskelet yapı oluşumundan sonra Cam, Şingıl mebran veya Pergola Tente malzemeler ile kapatılma uygulamasıdır. Dikey olarak kalan bölümler (ön ve yan cepheler) cam sistemleri kullanılarak tamamen kapatılmaktadır.

Teraslar bu sayede kullanışsız bir alan olmaktan kurtulmakta ve yaşam alanlarına dönüşmektedir. Ayrıca teraslı dairelerin genelde ısınma ve su yalıtım sorunu vardır ve dışardan gelen soğuk ortamı doğrudan etkiler. Bu nedenle Teras Kapatma Sistemleri ile ortamda bulunan ısı değeri düşer. Kış ve sonbahar aylarında daha sıcak ve ferah bir ortamda bulunmanızı sağlar.

Mevcut balkon teras katınız var ve üstü açık bir balkonunuz bizler bu üstü açık balkonunuzu kapatarak Teras kapatma, işlemi gerçekleştirmekteyiz. Teras üstü kapama, günümüzde çok tercih edilen ve kullanılan bir uygulamadır. Teras kapama, yasal mı? Teras üstü kapama için belediyeden izin alınmalı mı? Gibi düşüncelerde kalmayın yasal olan her noktada bizler size yardımcı olmaktayız.

Hızlı bir şekilde çalışmalarımızın devam ettiği, her teras kapatma veya teras kapama sistemleri sayesinde işlemlerimize ara vermeden devam etmekteyiz. Teras Kapatma Sistemleri açık teras kapama, işlemi sadece bizler için en fazla 4 gün kadar süren bir uygulama ahşap teras kapama çelik teras kapama sistemleri uygulamaları sayesinde balkon teras kapatma işlemleri yapılmaktadır. Teras kapatma fiyatları, Teras kapama maliyeti, teras üstü kapama fiyatı, gibi konularda bizlerden teras hakkında bilgi alabilirsiniz. İstanbul geneline vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde açık teras bırakmıyoruz sağlam ve iradeli işler yaparak müşterilerimizi teras kapama konusunda hem bilinçlendiriyoruz hem de on numara Teras kapama, uygulamaları yapılmaktadır.

Teras Kapatma Sistemleri alüminyum taşıyıcı kasa, hareketli cam kanatlar ve yalıtım fitillerinden oluşur. Çerçeve ve cam kanatlar dışında herhangi bir yatay ya da düşey parça bulunmaz.

Manzaranız kapanmaz, cam kanatlar sağa, sola ve her iki yöne ayrı ayrı toplanabilir.

Kat maliklerine yasal sıkıntı vermez imar mevzuatına uygundur.

8 mm temperli esnek dayanıklı camdan üretilir.

Terasınızı rüzgar, ses, yağmur, kar, fırtına, toz, haşerat, kuşlar gibi her türlü dış etkenden korur.

Teras Kapatma Sistemleri hakkında bizi arayarak detaylı bilgi alabilirisniz.


AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın