BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Sur Cam Bölme Sistemleri

Sur Cam Bölme Sistemleri

Sur Cam Bölme Sistemleri

Alanını genişletmek isteyenlerin en iyi çözümü olan cam bölme duvar sadece alan genişliği sağlamakla kalmayıp uygulandığı Sur Cam Bölme Sistemleri  oldukça zengin bir görünüm de sağlar. Ergonomik tasarımları sayesinde ferah bir alan oluşturulur. istediğiniz alanın görünümünü yeniden yapılandırarak eşsiz, kalıcı, şık ve estetik çalışma alanı sağlamaktadır.

 Ofislerde kullanılabilecek Sur Cam Bölme Sistemlerinin  amacı ve kullanımı ise diğer yöntemlerden biraz farklıdır. Bölme duvar yönteminde işletme sahibi ofis içerisinde bulunan verimsiz boş bir alanı kapalı bir oda haline getirerek yetkileri ve tecrübeleri açısından üst düzeyde olan bir çalışanına oda olarak verebilir. Bu odaların hazırlanma süresi ve pratikliği işletme çalışanlarını bu işlemi sık sık tercih etmeye teşvik etmektedir. Eski tip işlemlerle büyük çapta inşaatlara girecek olan ofis bu yeni sistem ile bir gün içerisinde tamamen değişebilir.

Sur Cam Bölme Sistemleri denildiğinde akla gelen ilk iki yöntem cam bölme ve panel bölme işlemleridir. Bu iki yöntem de ofislerde çalışanların büyük alanlarının herkes için küçük özel alanlara dönüştürülmesi işleminde kullanılır. Cam bölme sistemlerinin panel bölme sistemlerine kıyasla daha fazla kullanıyor olmasının tek nedeni buzlu camın ofis içerisinde daha şık bir görünüm oluşturuyor olmasıdır

AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın