BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 537 201 24 69
  • +90 537 201 24 69

Sur Sürgülü Balkon Camı

Sur Sürgülü Balkon Camı

Sur Sürgülü Balkon Camı

Eşikli Sürme Cam Balkonlar da zeminde 3 cm civarı eşik kullanılmaktadır ve camlar o eşik üzerinde ilerlemektedir.

Eşiksiz Sürme Sur Sürgülü Balkon Camı da zeminde 1 cm yüksekliğinde profil kullanılır ve rulmanlar bu eşik içinde ilerlemektedir.

Sur Sürgülü Balkon Camı farklı renklerde üretilebilmesi mimarinize kolayca uyum sağlayacaktır. Sürgülü Cam Balkonlar da kullanılan alüminyum profiller 1. Sınıf biyet malzemeden üretilmektedir ve renk atma yada bozulma gibi sorunlarla kesinlikle karşılaşılmamaktadır. Kullanılan alüminyum profillerde de standardın dışında çok farklı renk seçenekleri de mevcuttur.

Sur Sürgülü Balkon Camı her balkon veya mekan için uyumludur. Oval balkonlarda da oval formda üretim yapılmaktadır. Avantajları saymakla bitmeyen Sürgülü Cam Balkon sistemlerinin başlıca avantajları şöyledir; Ses ve ısı izolasyonu, Mimari görünüm sağlar, Temperli yüksek mukavemetli camlar sayesinde ekstra güvenlik sağlar, hırsızlar için ek güvenlik sağlar, sürgülü mekanizma sayesinde çok kolay temizlik, evin yada iş yerinin balkonun ısınması sayesinde iç sıcaklığını korumasını sağlar,

Sur Sürgülü Balkon Camı sistemleri sayesinde yaz kış fark etmeksizin ev ve işyerlerinizin balkonlarında rahatlıkla oturabilirsiniz. Şık tasarımının yanında ısı ve ses izolasyonu sayesinde sizlere daha kullanışlı mekanlar sunan sürgülü cam balkon sistemleri ile dört mevsim balkonunuzda güzel anlar geçirebilirsiniz. Sürgülü cam balkon modelleri arasından sizin için en uygun modeli tercih ederek balkonunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Sur Sürgülü Balkon Camı sürme ve eşiksiz sürme olarak iki farklı tipi bulunan modeller arasından balkonunuza en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Bu ikisinin farkı ise eşikli sürme cam balkonlar da zeminde 3 cm civarı eşik kullanılırken eşiksiz sürme cam balkonlarda ise 1 cm yüksekliğinde profil kullanılmaktadır.

Sur Sürgülü Balkon Camı satın almak istediğinizde hem kaliteli ve uzun ömürlü hem de uygun fiyatlı olmasını istersiniz. Aradığınız bu kriterlere uygun sürgülü cam balkon sistemlerini bizler sayesinde bulabilirsiniz. Biz olarak sürgülü cam balkon sistemlerinin fiyatı konusunda net bir bilgi veremesek bile sektördeki birçok firmaya göre uygun fiyatta satış yaptığımızı kolaylıkla söyleyebiliriz. Sürgülü cam balkon yaptırmak istediğinizde balkonunuzun genişliğine, seçilen modele veya özelliklerine göre fiyat değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden Sur Sürgülü Balkon Camı fiyat konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için iletişim numaralarımızdan bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. İster sürgülü cam balkon sistemi olsun isterseniz başka balkon sistemleri olsun en kalitelisini ve en uygununu bizden bulabilirsiniz.

AKY CAM Sistemleri; Kış bahçesi, Veranda, Motorlu Cam Balkon, Progold Kollu Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Sürme Seri Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Pergole Sistemleri alanında hizmet vermektedir. Evlerinizde ve işyerlerinize fonksiyonel ve estetik bir alan oluşturmak için en modern sistemler arasında yerini alan cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu camların katlanarak aynı ya da farklı noktalarda toplanma özelliği ile birlikte mevsimsel değişikliklere çözüm bulabilirsiniz. Zevkinize uygun renk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Sizlere memnun kalacağınız hizmetler vermekten mutluluk duyarız.

> > > >
Bizi Arayın